Akcija: maža dovanėlė mamai!

Artėja graži šventė - Motinos diena! Mamai tiek nedaug reikia: skambučio sekmadienio ryte, šilto žodžio... o gal ir mažos dovanėlės? :) Išrinkite mielą dovanėlę savo mamytei mūsų tinklapyje ir gaukite 10% nuolaidą pateikiant užsakymą su kodu „MAMYTEI".


Muiliukas.lt Utenos pavasario mugėje

Kviečiame aplankyti Muiliukas.lt palapinę Utenos pavasario mugėje balandžio 29d. Prekiausime savo įprastiniu asortimentu, bei pristatysime naujienas.


Naujausias mūsų gaminys - Ryto šiurkštukas!

Norite rytą sutikti gaiviu rozmarino aromatu ir švelniai pamasažuoti odą prausiantis duše? Jei taip - Jūs pamilsite mūsų naują muiliuką "Ryto šiurkštukas"! Gaivus ir atpalaiduojantis poveikis Jūsų odai... ir pamirškite apie plaušinę - ją atstoja ryžių pudra muiliuke. Daugiau informacijos


Nauja produktų linija - natūralios priemonės plaukams!

Pristatome naujus skystus ir kietus muilus-šampūnus bei losjoną plaukams. Kaip ir kituose gaminiuose, mūsų gaminamose plaukų priežiūros priemonėse rasite tik natūralias medžiagas: aukščiausios kokybės aliejus, lauko augalų ekstraktus ir 100 proc. natūralius eterinius aliejus. Daugiau informacijos - skiltyje "Priemonės plaukams"