"Kalėdos be streso" Klaipėdoje

2018 lapkričio 23-24 dienomis prekiausime mūsų muiliukais ir kitais natūraliais produktais parodoje "Kalėdos be streso" Klaipėdoje, Švyturio arenoje. Lankytojams įėjimas nemokamas. Nekantriai lauksime natūralios kosmetikos mėgėjų ir visų, linkusių pasiruošti Kalėdoms be streso! :)

 


Muiliuko dovanų rinkinukai!

Muiliuko dovanų rinkinukai jau teikiami per atnaujintą Dovana.lt svetainę! Apsilankykite Dovana.lt  - įdomesnių prekių asortimentas, patogi užsakymo ir pristatymo sistema.


Šampūnas šuniukams!

Labai dėkui visiems savanoriams, dalyvavusiems šampūno šuniukams bandymuose! Jūsų visų pagalba ištobulinome pirminį variantą ir jau siūlome įsigyti puikų šampūną šuniukams, pagamintą naudojant tik natūralius komponentus (aliejus, eterinius aliejus). Šampūnas švelniai išplauna kailį, yra malonaus ir jautrios šuns uoslės neerzinančio kvapo, nepažeidžia plauko struktūros ir apsauginio riebalinio odos sluoksnio bei nedirgina šuns akių. Sudėtyje naudojami 100% natūralūs eteriniai aliejai pasižymi erkėms ir blusoms atstumiančiu poveikiu. Daugiau informacijos
Patenkinta jorkšyriukė Lilly po natūralaus šampūno vonios :)


Muiliukо produktai ir "Elfų namai" parduotuvėlėje!

Smagu pranešti, kad mūsų produkciją jau galite rasti ir jaukioje ekologiškų bei natūralių produktų parduotuvėlėje "Elfų namai", įsikūrusioje pačiame Vilniaus centre, Pamėnkalnio g. 25.


Muiliukas LRT laidoje "Klausk daktaro"

Buvo smagu sudalyvauti TV laidoje "Klausk daktaro" (rodė 2018.01.04). Gaminome natūralias vandens bombas :)

Laidos įrašą galite peržiūrėti čia.


Mūsų muiliukai JT mugėje Ženevoje

Džiaugiamės, kad mūsų muiliukai buvo pasirinkti reprezentuojant Lietuvos gamintojų produkciją Lietuvos stende Jungtinių Tautų labdaringoje mugėje Ženevos Tautų rūmuose, Šveicarijoje, 2017 m. lapkričio 22 d. Daugiau informacijos


Muiliuko produkcija - DU MEDU NAMAI krautuvėlėse

Mūsų produciją galite įsigyti ir ekologiško, sveiko ir natūralaus maisto bei kitų prekių krautuvėlėse "DU MEDU NAMAI" Vilniuje ir Kaune. Daugiau informacijos.


Muiliukas ETSY parduotuvėje!

Daugumą mūsų produktų rasite ir ETSY internetinėje parduotuvėje!